Alarm Siren Sistemleri konusunda hem kurulum hemde mevcut sistemlerinizdeki arızaları gidermek, onarmak gibi tüm işlemleri kapsayan hizmetimiz tüm Ataşehir ilçesinde profesyonel olarak tarafımızca verilmektedir. Sadece dükkanlar veya ofisler için güvenlik maksadıyla alarmları kapsamamaktadır, hırsız haricinde yangın veya doğal afetler gibi sağlık konularında da hızlı bir uyarı sağlayan siren sistemlerini kapsayan geniş bir yelpazeye sahibiz. 

Her Anlamda Güvenliğiniz İçin; Alarm Siren Sistemleri

Dükkanların güvenliğini sağlamak ve caydırıcılığı artırmak amacıyla alarm sistemleri kritik bir rol oynar. Bu sistemler sadece hırsızlık önlemleriyle sınırlı kalmaz; yangın, gaz kaçağı gibi çeşitli güvenlik risklerine karşı da koruma sağlar. Sağlık temalı alarm siren sistemleri gibi farklı güvenlik çözümleri de mevcuttur. Alarm sistemlerinin doğru ve etkili bir şekilde çalışabilmesi için kurulumlarının profesyonelce yapılması büyük önem taşır.

Ataşehir Elektrik Ustası olarak, yılların tecrübesiyle dükkanların güvenliği için en uygun alarm sistemlerini belirleyip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Girişimlerinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak amacıyla, yangın alarm sistemleri, gaz kaçağı dedektörleri, ve kamera sistemleri gibi çeşitli güvenlik çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, alarm sistemlerinin kurulumunu ve elektrik tesisatının çekilmesini titizlikle gerçekleştirerek, dükkanınızın güvenliğini sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve dükkanlarının özelliklerine uygun çözümler sunarak, hem mal güvenliğini hem de çalışanların güvenliğini temin etmeyi hedefliyoruz.

Alarm Siren Sistemleri "ATAŞEHİR" Hizmet Bölgeleri;

 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Esatpaşa Mahallesi
 • Ferhatpaşa Mahallesi
 • Fetih Mahallesi 
 • İçerenköy Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi

Alarm Siren Sistemleri Nedir?

Alarm Siren Sistemleri, ile siren sesi ile insanları uyarabilecek herhangi bir güvenlik maksadıyla koruma sistemlerini kapsamaktadır. Bazen bir hırsızlık durumunda çalan sirenler hırsızı panik ettirebilir ve çevredekileri uyarabilir bazen de bir yangın siren sistemi çıkan yangın büyümeden fark edilmesini sağlayarak can ve mal kaybını engelleyebilir. İşte tüm bu alarm ile devrene giren siren sistemlerinin hem kurulum, onarım, arıza veya teknik destek konusunda da profesyonel hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. 

Alarm Siren Sistemleri - Ataşehir Elektrikçi

Neden Önemli?

Eğer bir alarm siren sisteminiz varsa ona bakım yapmamak, arızaları gidermemek veya onarmamak olabilecek önlemleri boşa çıkartmış olur. Yangın çıktığında çalışmayacak alarm sistemi kimsenin işine yaramayacaktır. Veya gerçek canınızı seven profesyonel insanlarsanız hırsızlık, yangın, deprem ve daha bir çok konuda alarm siren sistemelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konularda da hem tesisatın düzenlenmesi, kurulması ve isteklerinize en uygun şekilde montaj edilmesi tarafımızca sizlere sağlanmaktadır. 

Ne Yapılmalı?

Bu konularda genelde insanlar nasıl bir hizmet alabileceklerini bilemiyorlar. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli ekiplerimizce sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan Avrupa standartlarında kaliteli ekipmanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınızın fazlasını bulabileceksiniz. Bizlerle hemen iletişime geçerek konuya dair daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. 

İnsanın içi daha rahat ediyormuş onu anladık, teşekkür ederiz.

Sedat Ş.

İş yerlerimizdeki tüm sistemi başarı ile kurdunuz, süreç oldukça hızlı ilerledi teşekkürler.

Veysel K.

YILLIK Alarm Siren Sistemleri ÇİZELGESİ

Her yıl değişkenlik gösteren Alarm Siren Sistemleri ile ilgili durumu sadece sizin yaşamadığınızı anlamanızda yardımcı olacak yıllık çizelge. Çizelgedeki veriler değişkenlik gösterebilmektedir.

Son 365 gün hesaplanarak Ataşehir ilçesinde yapılan Alarm Siren Sistemleri başvuruları doğrultusunda veriler aktarılmaktadır. 

Alarm Siren Sistemleri Hakkında Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Olabilecek yangın, olan deprem gibi konularda veya hırsızlık olaylarında insanları uyarmak için oldukça önemli hayati değer taşımaktadır. 

Bizler uzun yıllardır yüzlerce farklı işletmeye bu işlemleri istekleri doğrultusundaki özel düzenlemelerle kurmuş bir ekibiz. Hem ekipmanlarımız hem de ekibimiz bu alanda uzman ve sizden gelecek haberleri beklemekteler. 

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet