Elektrik Arızası yaşayanlar her nasıl yapıda olurlarsa olsunlar tüm arızalarınızı en hızlı şekilde onarabileceğimiz hizmetlerimiz sizlerle. Ataşehir de Elektrik Arızası ile karşılaştığınızda bu durumdan en hızlı ve gelecekte sizi yeni arızaların beklemeyeceği durumda profesyonel çözümler sunmaktayız. 

Ataşehir Elektrik Arızalarınız Çözüme Ulaşıyor

Elektrik arızalarıyla başa çıkma konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Ataşehir Elektrik Hizmetleri, Ataşehir ilçesindeki yeni yapılar, evler, ofisler ve dükkanlar gibi her türlü yapıda karşılaşılabilecek elektrik sorunlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüyor. Profesyonel ekipleri, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde arızaları hızlı bir şekilde tespit ediyor ve müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun çözümü sunuyor.

Ataşehir’in elektrik tesisat sisteminin detaylarına hakim olan firma, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği her zaman ön planda tutuyor. Elektrik arızalarıyla karşılaşıldığında acil bir durum olduğunun farkında olan firma, en kısa sürede harekete geçerek sorunu çözmek için çaba sarf ediyor. Profesyonel ekipleri, her türlü elektrik arızasını çözmek için gerekli bilgiye ve deneyime sahiptir. Ataşehir Elektrik Hizmetleri, müşterilerine güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunmayı taahhüt ediyor.

Elektrik Arızası "ATAŞEHİR" Hizmet Bölgeleri;

 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Esatpaşa Mahallesi
 • Ferhatpaşa Mahallesi
 • Fetih Mahallesi 
 • İçerenköy Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi

Elektrik Arızası Nedir?

Elektrik Arızası sonrasında Elektrik sistemlerinin bağlı olduğu güç verilemez. Elektrik kesintisi yaşanmasına neden olan bu arızalar kaynaktan, size gelmesini sağlayan elektrik iletim hatlarından veya tesisatlar dan kaynaklanabilir. 

Bazı sorunlar sizden veya size bağlı olan etkenlerden kaynaklanmayabilir. Eğer arızanın sebebi tesisatlarınız veya buna bağlı sizin kontrolünüzde olan etkenlerdense bu duruma bir “Elektrikçi” yani biz çözümler üretebiliriz. 

Lakin yaşadığınız arıza dağıtım firması sorumluluğunda olan kaynaklardansa siz veya bizler bu durumda bir müdahale edemeyiz. 

Ataşehir Elektrikçi Arıza Hizmetlerimiz - Ataşehir Elektrikçi

Neden Olur?

Elektrik arızasının en çok gözüken sebepleri arasında eskiyen veya doğru kurulmamış sistemler yatmaktadır. Bakımların doğru veya eksik yapılması, zamanla yıpranan ve zarar gören elektrik tesisatlarından kaynaklı arızalar yaşanmasını sağlamaktadır. 

Ne Yapılmalı?

Elektrik arızasının tespiti bu konuda oldukça önemlidir. Öncelikle sizlerin yapması gereken oluşan arızanın sizden mi, yoksa dağıtıcı şirketten mi kaynaklandığını anlamak olacaktır. Eğer sorun sizden kaynaklanıyorsa bizlerle iletişime geçerek yaşanan arızanız hakkında incelemeler yapmamızı ve çözümler üretmemizi sağlayabilirsiniz. 

Arıza hızlıca tespit edildi ve bir kaç gün içerisinde düzeltildi. Devamlı çalışmaya devam edeceğiz.

Hasan D.Bina Yöneticisi

Yaşadığımız arızanın siteden olduğunu düşünüyorduk ama bizim daireden kaynaklıymış. Hızlıca ilgilenildi ve çözüme kavuşturuldu.

Deniz TürkmenSite Sakini

Restoran işletmemizin mutfak bölümünde yaşanan elektrik arızası karmaşık bir hal almıştı. Farklı yerlere yaptırdıysak da her hafta tekrar ediyordu. Hızlıca çözüme ulaştık sayenizde.

Yavuz İ.İşletmeci

YILLIK ARIZA ÇİZELGESİ

Her yıl değişkenlik gösteren Elektrik arızaları ile ilgili durumu sadece sizin yaşamadığınızı anlamanızda yardımcı olacak yıllık çizelge. Çizelgedeki veriler değişkenlik gösterebilmektedir.

Son 365 gün hesaplanarak Ataşehir ilçesinde yapılan Arıza başvuruları doğrultusunda veriler aktarılmaktadır. 

Elektrik Arızaları Hakkınsa Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Elektrik Arızası Numarası ile ilgili Ataşehir bölgesinde en hızlı ve kaliteli hizmetleri alabileceğiniz çözümlerin başında bizler gelmekteyiz. Yukarıda bulunan iletişim adreslerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

Elektrik Arızası Sorgulama işlemleri için web sitemizde bulunan sorgulama alanından bölgenizde, mahallenizde veya çevrenizde herhangi bir arıza durumunun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Sizden kaynaklanan arıza durumlarında ise bizlerle iletişime geçerek durumu incelememizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede arızanızı bulabilecek ve sizlere detayları aktarabileceğiz. 

Sizden kaynaklı nedenlerden dolayı bir elektrik arızası yaşadığınızı düşünüyorsanız bizim numaramızı arayarak profesyonel ekiplerimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Elektrik arızanızı bildirmek için bizimle Telefondan görüşebilir veya WhatsApp hattımızdan iletişim kurarak arızanızı bizlere bildirebilirsiniz. 

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet