Elektrik Kesintisi Takvimi

AKALIN, BURAK, YEDİVEREN, BARAJ YOLU, OLGUN, KUMSAL, SU, KAĞNICI YOLU Elektrik Kesintisi (10 Haziran 2024)

Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi
Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi

Yenişehir Mahallesi kapsamında bulunan AKALIN, BURAK, YEDİVEREN, BARAJ YOLU, OLGUN, KUMSAL, SU, KAĞNICI YOLU Sokak gibi yerlerde yaşanan elektirk kesintileri çok uzun sürmeyeceği açıklandı. En kısa sürede elektriğin tekrar geleceği belirtilmiştir. Ataşehir Elektrikçi ihtiyacı olan ve hizmet sağladığımız Ataşehir ilçesinin her bir noktasındaki yaşanan kesintilerle ilgili de gelişmeleri aktararak sorularınızı cevaplıyoruz. 

Yenişehir Mahallesi’nde yer alan Akalın, Burak, Yediveren, Baraj Yolu, Olgun, Kumsal, Su ve Kağnıcı Yolu Sokaklarında yaşanan elektrik kesintilerinin uzun sürmeyeceği açıklandı. Elektriğin en kısa sürede tekrar sağlanacağı belirtilmiştir. Ataşehir Elektrikçi olarak, bu bölgelerdeki kesintiler ve diğer elektrikle ilgili sorunlar hakkında güncel bilgileri sağlayarak sorularınızı cevaplıyoruz.

Yenişehir Mahallesi’nde meydana gelen elektrik kesintilerinin başlıca nedenleri arasında planlı bakım çalışmaları, altyapı yenilemeleri ve beklenmedik arızalar bulunmaktadır. Elektrik kesintileri genellikle kısa süreli olmakta ve hızlı bir şekilde çözülmektedir. Ataşehir Elektrikçi ekibi olarak, kesintilerin nedenlerini hızlıca tespit edip, gerekli müdahaleleri yaparak elektriğin en kısa sürede geri gelmesini sağlıyoruz.

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet