Elektrik Kesintisi Takvimi

Ataşehir Barbaros Mahallesi Elektrik Kesintisi (11 Haziran 2024)

Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi
Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi

CEBELİ ÇIKMAZI, YİĞİT, KORDON, TABYA, ÇOBANOĞLU, SÖNMEZLER, YILDIRIM, HASGÜL, ATATÜRK, AYKUTLAR, TİMUR, ÇİMEN, HALK, AYKUTLU, FEVZİ ÇAKMAK PAŞA, KUTLAY, ÇEŞMELER, MİMAR SİNAN, BARBAROS, MİLLET, SİYAH İNCİ, BAYRAM, YEŞİLÇİM, SÖNMEZ Sokak gibi Barbaros Mahallesi kapsamında elektrik kesintisi yaşayacak yerlerde ikamet edenlere konuya dair bilgiler vereceğiz. 11 Haziran 2024 tarihinde yaşanan bu elektrik kesintisi şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında kesilmektedir. Kısa sürede tekrar gelecektir. Ataşehir Elektrikçi olarak verdiğimiz hizmetlerimizin yanı sıra sizlerin elektrikçiden öğrenmek istediği bu tür güncel soruları da Elektrikçi hizmeti sağladığımız Ataşehir ilçesi için cevaplıyoruz. 

Barbaros Mahallesi’nde bulunan Cebeli Çıkmazı, Yiğit, Kordon, Tabya, Çobanoğlu, Sönmezler, Yıldırım, Hasgül, Atatürk, Aykutlar, Timur, Çimen, Halk, Aykutlu, Fevzi Çakmak Paşa, Kutlay, Çeşmeler, Mimar Sinan, Barbaros, Millet, Siyah İnci, Bayram, Yeşilçim, ve Sönmez Sokaklarında 11 Haziran 2024 tarihinde yaşanan elektrik kesintisi hakkında bilgi vereceğiz. Bu kesinti, şebeke iyileştirme çalışmaları kapsamında gerçekleşmekte olup, kısa süre içinde elektrik tekrar gelecektir. Ataşehir, Elektrikçi olarak, hizmetlerimizin yanı sıra elektrikle ilgili güncel bilgileri de sizlerle paylaşmayı görev edindik.

Ataşehir’de sadece elektrikçilik hizmetleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda bölge halkının ihtiyaç duyduğu güncel veri akışını da sağlamaktayız. Elektrik arızaları, bakım ve onarım, tesisat kurulumu gibi hizmetlerimizle Ataşehir’in her köşesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Siz de profesyonel ve güvenilir bir elektrikçi arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizdeki “İletişim” alanından bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet