Elektrik Kesintisi Takvimi

Ataşehir Elektrik Kesintisi Mahalleler, Caddeler ve Sokaklar (12 Haziran 2024)

Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi
Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi

Ataşehir Elektrikçi olarak sunduğumuz hizmetlerimiz tüm ilçeyi kapsadığı gibi bu ilçede elektrik kesintileri üzerine de bilgileri paylaşmaya devam etmekteyiz.

Ataşehir de yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak üzerine konuya dair bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Mevlana Mahallesi, SÜMBÜL Sokak da yaşanan şebeke arızası aynı zamanda İÇERENKÖY, KARSLI AHMET Sokak da aynı sorundan müzdarip.

BARBAROS, ŞEN Sokak ve KÜÇÜKBAKKALKÖY, KURUDERE Sokak da kısa süre içerisinde elektriğin geleceği açıklandı.

ATATÜRK, YAKUT Sokak da şebeke arızası da bugün bir kaç saat içerisinde gelecektir. 

Ataşehir genelinde elektrikçi hizmetleri sunarken, ilçedeki elektrik kesintileri hakkında güncel bilgileri de sizlerle paylaşmaktayız. Aşağıda, çeşitli mahallelerde yaşanan elektrik kesintilerine dair son durumu bulabilirsiniz:

  • Mevlana Mahallesi, Sümbül Sokak: Şebeke arızası nedeniyle elektrik kesintisi yaşanmaktadır.
  • İçerenköy, Karslı Ahmet Sokak: Aynı şebeke arızasından etkilenmektedir.
  • Barbaros, Şen Sokak ve Küçükbakkalköy, Kurudere Sokak: Bu bölgelerde kısa süre içerisinde elektriğin geri geleceği bildirilmiştir.
  • Atatürk, Yakut Sokak: Şebeke arızasının birkaç saat içerisinde giderilmesi ve elektriğin tekrar sağlanması beklenmektedir.

Elektrik kesintileri ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataşehir, Elektrikçi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet