Elektrik Kesintisi Takvimi

Barbaros Mahallesi (YAVUZ SELİM, MİMAR SİNAN, ŞEN, BİRİCİK, KARDELEN, HALK) Elektrik Kesintisi – 12 Haziran 2024

Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi
Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi

Barbaros Mahallesi kapsamında bulunan YAVUZ SELİM, MİMAR SİNAN, ŞEN, BİRİCİK, KARDELEN, HALK Sokak gibi yerlerde 11 haziran da yaşanan elektrik kesintisi şebeke arızalarından kaynaklanmaktadır. Kısa süre içerisinde tekrar gelecektir. Ataşehir Elektrikçi olarak verilen hizmetler haricinde bu tür işinize yarayacak bilgileri de paylaşıyoruz. 

11 Haziran’da Barbaros Mahallesi kapsamında bulunan Yavuz Selim, Mimar Sinan, Şen, Biricik, Kardelen ve Halk Sokak gibi yerlerde yaşanan elektrik kesintisi, şebeke arızalarından kaynaklanmaktadır. Kesintinin kısa süre içerisinde giderileceği belirtilmiştir. Ataşehir, Elektrikçi olarak, sadece elektrik hizmeti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Ataşehir halkının ihtiyaç duyduğu güncel veri akışını da sağlamayı görev ediniyoruz.

Elektrik Kesintisinin Nedenleri ve Etkilenen Bölgeler

11 Haziran’da yaşanan elektrik kesintisinin ana nedeni, şebeke arızaları olarak açıklanmıştır. Bu tür kesintiler, özellikle yaz aylarında artan enerji tüketimi ve aşırı yüklenmeler nedeniyle sıkça meydana gelebilmektedir. Barbaros Mahallesi’nde bulunan Yavuz Selim, Mimar Sinan, Şen, Biricik, Kardelen ve Halk Sokak, kesintiden etkilenen başlıca bölgeler arasındadır.

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet