Elektrik Kesintisi Takvimi

ESATPAŞA, CEVHER Sokak Elektrik Kesintisi (6 Haziran 2024)

Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi
Ataşehir Elektrik Kesintisi - Ataşehir Elektrikçi

ESATPAŞA, CEVHER Sokak Elektrik Kesintisi olarak bugün yaşanan elektrik kesintisi ile ilgili ne zaman gelecek? sorularınızı cevaplamak maksadıyla bu özel içerik hazırlandı. Ataşehir ilçesinde sunduğumuz Elektrikçi hizmetlerinden yararlanmak için de göz gezdirme imkanınız bulunmaktadır. 

Bugün yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle Esatpaşa Mahallesi, Cevher Sokak sakinleri “Elektrik ne zaman gelecek?” sorusunun cevabını merak ediyor. Ataşehir ilçesinde sunduğumuz elektrikçi hizmetleri ve güncel veri akışı ile bu sorularınıza yanıt vermek üzere hazırladığımız bu özel içerikte, elektrik kesintisinin ne zaman sona ereceği ve hizmetlerimiz hakkında bilgi bulacaksınız.

Esatpaşa Mahallesi, Cevher Sokak’ta bugün yaşanan elektrik kesintisinin nedeni şebeke arızasıdır. Elektrik dağıtım şirketi, arızayı gidermek için çalışmalarını sürdürmekte olup, kesintinin ne zaman sona ereceği konusunda şu an için kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, kısa süre içinde çözüm sağlanması beklenmektedir.

Ataşehir’de yalnızca elektrikçi hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda elektrikle ilgili güncel bilgileri de halkımızla paylaşıyoruz. Elektrik kesintileri, şebeke sorunları ve diğer elektrikle ilgili konularda Ataşehir halkının ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere ulaşabilmesi için sürekli güncellemeler yapıyoruz.

Çerezlerin kullanılmasını kabul ediyorum.
Evet